Služby, které nabízíme

Nabízíme širokou škálu podlahářských služeb od pokládky nových podlah až po opravy v domácích í komerčních zařízeních.

Jak vám můžeme pomoci ?

Prodej podlahových krytin

Nejdůležitějším aspektem podlahy je samotná podlaha, ať už preferujete komfort, praktičnost, využití, cenu a nebo design. Prodáváme doslova všechny podlahové krytiny od PVC po masivní DŘEVĚNÉ PODLAHY, speciální podlahové krytiny jako jsou například kobercové čtverce KINETEX nebo sametový vinyl FLOTEX a to vše včetně veškerých doplňků a sounáležitostí, které jsou pro perfektní podlahu potřeba.

Nejste si jisti zda Vámi požadovanou značku prodáváme? Zavolejte na 736 132 558

Spolupracujeme s renomovanými značkami v oblasti podlah a to proto abychom Vám mohli poskytnou vysokou kvalitu zpracování, různou škálu vzorů a v neposlední řadě také záruky. Jestliže váháte s koupi podlahových krytin, stavební chemie pod podlahy, doplňků neváhejte nás kontaktovat  my Vám rádi poradíme.

Kompletní montáž a renovace (podkladu a finální krytiny)

Ať chcete „položit“ jakoukoliv krytinu na rovnou podlahu nebo schody, vyčistit zašlou a znečištěnou terasu, renovaci parket nebo třívrstvého dřeva a připravit podklad pod finální krytinu. Rychlekvalitněse zárukami a od profesionálů s dvacetiletou praxí, které už opravdu jen tak něco nepřekvapí.

Neváhejte a kontaktujte nás

Stavební chemie

Často podceňovanou a zanedbávanou činností je příprava podkladů, tato část je mnohdy více důležitá než pokládka finální krytiny. Pro prvotřídní kvalitu práce a zachování záruky je nutné podklad správně připravit. Nejčastěji podklad připravujeme nivelační stěrkou nebo suchou skladbou.

Při výběru materiálu pro přípravu podkladu pro nás byla nejdůležitější kvalita používaných materiálů a proto již 20 let používáme stavební chemii společnosti Sika CZ s. r. o. konkrétně podlahovou techniku SCHÖNOX.

Specializujeme se na prodej a práci se speciální podlahovou technikou výše zmíněné značky jako je Dvousložková penetrace SCHÖNOX SGHybridní nivelační stěrky HS 50 a další.

V případě jakýchkoliv otázek, objednávek případně poradenství nás neváhejte kontaktovat.

Měření vlhkosti podlah

Před vylitím nivelační stěrky nebo před pokládkou finální podlahové krytiny je nutné provést měření vlhkosti, abychom předešli a zamezili úniku vlhkosti z podkladu.

Měření provádíme na nově vylitých sádrových a cementových potěrech.

V případě realizace provádíme měření zdarma. Pokud potřebujete změřit vlhkost separátně účtujeme 500,–kč bez DPH.

Poradenstvi

Podlaha je jako srdce celého objektu, proto aby byl zajištěn správný a bezproblémový chod domácnosti nebo podnikání je důležité vědět co od podlahy očekáváte a jaké parametry může Vaše budoucí podlaha plnit. Proto abyste si byli výběrem podlahy jisti jsme tady MY! Na základě Vašich preferencí a očekávání pro Vás pečlivě vypracujeme nabídku, aby i Váš podklad splňoval ty nejpřísnější parametry pro následnou pokládku jakékoliv krytiny, ať už si krytinu „položíte“ sami a nebo to necháte na Nás.

Jak to všechno vlastně probíhá?
Vyplněním kontaktního formuláře, mailem, telefonicky , si domluvíme schůzku na místě realizace, naši technici zhodnotí podklad a na základě příručních vzorníků si můžete ještě před návštěvou naší prodejny udělat obrázek o krytině, která Vás zajímá. Na základě prohlídky a vybraného materiálu pro Vás zpracujeme cenovou nabídku, pokud si nebudete jisti cenových nabídek pro Vás zpracujeme třeba deset.

Chtěli byste orientační cenovou nabídku bez prohlídky a bez jasně specifikovaného materiálu? Není problém, stačí zaslat metry čtvereční, podklad na kterém je Vaše aktuální podlaha a požadovanou krytinu, o všechno ostatní se postaráme my.

Osobní prohlídka má ovšem své výhody – na základě našeho zhodnocení podkladu a konzultace vypracujeme rozpočet s GARANTOVANO­U cenou.

www1

Jsme tu, abychom vám pomohli!